MÖBLER / Skåp & hyllor / Allmogeskåp 10662043
nr 1066 2043
Allmogeskåp
Delvis originalmålning, 1814 längd: 113 cm, djup: 38 cm, höjd: 190 ca
Kondition: slitage, skador, spricka/ sprickor, del saknas
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 31 oktober 2016
kl 20:42:19
31/10 18:22:05
4.800 kr
31/10 20:37:19
- Klassiska